Szkło zespolone

Innowacyjne podejście do szkła

Nasze rozwiązania

Szkło zespolone

Moduły Helio GG z powodzeniem mogą być wykorzystane jako warstwa szyby zespolonej. W przypadku zespolenia należy wziąć pod uwagę umiejscowienie puszek w strefie obwodowej szkła. Moduły mogą być zastosowane zarówno jako warstwa frontowa jak i wewnętrzna.

Zespolone szkło PV

Maskowanie puszki przyłączeniowej

W celu zamaskowania puszek przyłączeniowych zalecane jest stosowanie maskowania na obwodzie szkła lub na marginesie, na którym znajduje się puszka. W zależności od zastosowania maskowanie może być wykonane przez lakierowanie szkła lub nadruk ceramiczny.

Szkło zespolone

Unikalne wzornictwo

Możliwe jest wykonanie wzoru również na całej powierzchni szkła frontowego przez co uzyskać można panel szklany o unikatowym wzornictwie. Wzór taki powinien zostać wykonany techniką druku ceramicznego. Otrzymany wzór będzie modyfikował finalne parametry elektryczne modułu: spadek mocy i prądu modułu. Spadek będzie proporcjonalny do poziomu zasłonięcia ogniw przez wzór.

Fotowoltaika

Szeroki wachlarz zastosowań

Przygotowane w taki sposób szkło zespolone z elementami fotowoltaicznymi spełnia taką samą rolę jak zwykłe szkło zespolone. Nasze rozwiązanie można stosować więc wszędzie tam, gdzie jest miejsce na tradycyjną szybę czy powierzchnię szklaną.

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoim projekcie!

Zainteresowało Cię nasze szkło zespolone? Skontaktuj się z nami i przedyskutujmy Twój projekt. Jeśli masz jakieś pytanie to również zapraszamy do kontaktu. Twoje dane zostaną wykorzystane jedynie po to, by się z Tobą skontaktować - zgodnie z naszą polityką prywatności.