Zastosowania

Fotowoltaika dla Twoich potrzeb

Zastosowania

Architektura i budownictwo

Nowoczesne moduły fotowoltaiczne wytwarzane przez naszą firmę doskonale sprawdzą się jako elementy architektury i budownictwa. Produkty z serii BIPV ukierunkowane są na stosowanie jako integralny element budynków. Dzięki architekturze szkło-szkło bez problemu zastępują tradycyjne elementy szklane. Z uwagi na elastyczność ich parametrów i właściwości, swoje miejsce znajdą w każdym przedsięwzięciu.

Zastosowania

Elementy budynków, fasad i wnętrz

Moduły firmy Helioenergia mogą zastąpić tradycyjne elementy budynków, tworzyć fasady lub stanowić dekorację dla wnętrz. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niespotykaną estetyką, dlatego można znaleźć dla nich wiele zastosowań. Możemy wytworzyć moduły, które zostaną wykorzystane jako element balustrady, car portu, pergoli - i tak w nieskończoność.

Smart City

Mała architektura i elementy krajobrazu

Rozmiar, grubość, waga, giętkość, oraz wiele innych parametrów może zostać dostosowana do potrzeb klienta. Dlatego nasze moduły z powodzeniem sprawdzą się jako elementy małej architektury i wszelkich obiektów, które można spotkać w krajobrazie miejskim czy wiejskim. Od wiat przystankowych po inteligentne ławki, Helioenergia ma doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu rozwiązań Smart City.

Zastosowania

Wiele, wiele innych

Ilość zastosowań naszych produktów jest wręcz nieograniczona. Jeżeli myślisz o fotowoltaice w swoim projekcie, odezwij się do nas - pomożemy, doradzimy, podpowiemy. Nie krępuj się, sami niejednokrotnie mamy niecodzienne pomysły na stosowanie PV. Zachęcamy do kontaktu w sprawie dowolnych projektów! Twoje dane zostaną wykorzystane jedynie po to, by się z Tobą skontaktować - zgodnie z naszą polityką prywatności.