Helioenergia

Producent nietypowej fotowoltaiki

Helioenergia

Moduły o niecodziennych właściwościach

Tworzymy fotowoltaikę, której stosowanie nie sprawia problemów, a dzięki swoim cechom nasze moduły znajdą swoje miejsce w każdym projekcie. Podchodzimy do fotowoltaiki w wyjąkowy sposób. Nasze moduły PV to efekt wieloletnich badań, dzięki czemu ich jakość oraz wizualny potencjał wyróżniają się wśród modułów dostępnych na rynku.

Fotowoltaika

Nasze realizacje

Zobacz jak nasze produkty doskonale wpasowują się w dowolną przestrzeń.

Więcej

Mikołów, Polska

Kraków, Polska

Helio Smart Shelter

Helioenergia

O nas

Stanowimy ambitny zespół o szerokim wachlarzu umiejętności i specjalizacji. Fotowoltaika to nasza pasja, dlatego doskonale znamy sie na tym co robimy. W skład Helioenergii wchodzą specjaliści dysponujący ogromnymi pokładami wiedzi z zakresu fotowoltaiki i inżynierii materiałowej. Nasza załoga składa się z doktorów inżynierów, doktorantów oraz zespółu inżynierów i techników, których praca od lat skupia sie na badaniach materiałowych.

Park technologiczny

Projesjonalne zaplecze sprzętowe

Dysponujemy sprzętem umożliwiającym produkcję modułów PV w tradycyjnej konstrukcji szkło-backsheet (folia EVA) oraz w układzie szkło-szkło (folia PVB). Nasz park technologiczny jest stale rozbudowywany w kierunku rozwiązań umożliwiających dostarczanie modułów BIPV o nietypowych wymiarach, kształtach i zastosowaniach. Nasze zaplecze dodatkowo stanowi linia umożliwiająca wykonywanie modułów PV na bazie ogniw od 5 do 10 BB z możliwością szybkiego przezbrajania oraz sprzętem do rozcinania ogniw PV metodami laserowymi do nietypowych rozmiarów - dla najbardziej wymagajacych modułów PV.